NFOŚiGW przekaże blisko 20 mln zł na rozbudowę stacji ładowania elektryków na A1 i A2
Ponad 19,6 mln zł dotacji otrzyma Energa-Operator na przebudowę punktów zasilania pozwalających na przyłączenie do sieci 16 szybkich punktów ładowania dla elektryków na autostradach A1 i A2 - podał w czwartek Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19980299622606242132)





