Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Targi GreenPower - konferencja "Samodzielność energetyczna przedsiębiorstw"

Targi GreenPower - konferencja
E. M.
18.04.2024, o godz. 12:44
czas czytania: około 2 minut
0

Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną oraz potrzebą efektywnego zarządzania zasobami energetycznymi, coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna dążyć do samodzielności energetycznej. Ten temat będzie głównym punktem dyskusji na nadchodzącej konferencji, która odbędzie się 23 kwietnia 2024 r. w ramach Targów GreenPower.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Konferencja “Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw”

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. 23 kwietnia, podczas Targów Greenpower 2024 odbędzie się Konferencja “Samodzielność energetyczna przedsiębiorstw”. Organizatorami wydarzenia są: redakcja czasopisma “Energia i recykling” oraz wydawnictwo Abrys. Nasza scena znajdują się w pawilonie 5a.

Konferencja “Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw” skupi się na różnorodnych aspektach samodzielności energetycznej przedsiębiorstw, rozpoczynając od omówienia technologii i rozwiązań wspierających ten cel. Sesja inaugurująca pozwoli zgłębić tematykę odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz ich miejsca w strategiach PR podmiotów gospodarczych. Ponadto, omówione zostaną linie bezpośrednie jako potencjalna droga do osiągnięcia samodzielności energetycznej, przykłady nowoczesnych systemów fotowoltaicznych i magazynów energii.

Ważnym punktem konferencji będzie również omówienie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania procesem samodzielności energetycznej. Prelegenci podzielą się doświadczeniami związanymi z samowystarczalnością energetyczną w instalacjach komunalnych oraz przedstawią korzyści wynikające z współpracy między firmami w celu efektywnego zarządzania energią.

Nie mniej istotny będzie również temat finansowania i wsparcia dla przedsiębiorstw dążących do samodzielności energetycznej. Ekspertów z banków i instytucji finansowych podzielą się praktycznymi informacjami na temat możliwości finansowania inwestycji ekologicznych oraz inwestycji w efektywność energetyczną i OZE.

Na zakończenie konferencji zaplanowana jest debata, która pozwoli podsumować omawiane zagadnienia i wypracować wnioski dotyczące drogi do osiągnięcia energetycznej niezależności.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, jednak konieczna jest rejestracja, która umożliwia również bezpłatny wstęp na targi GreenPower, odbywające się w ramach wydarzenia.

Redakcja miesięcznika Energia i Recykling zaprasza na stoisko na Targach GreenPower!

W ramach nadchodzących Targó GreenPower, redakcja ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska informacyjnego. Będziemy obecni w pawilonie 8, gdzie znajdą Państwo nas pod numerem 24A.

Na naszym stoisku będziemy dostępni, aby odpowiedzieć na Państwa pytania, czy udostępnić materiały redakcyjne.

Nie przegapcie okazji, aby odwiedzić nasze stoisko i porozmawiać z nami!

Zapraszamy serdecznie!

 

Jeśli interesuje Cię tematyka samodzielności energetycznej przedsiębiorstw oraz chciałbyś poznać najnowsze trendy i rozwiązania w tej dziedzinie, konferencja 23 kwietnia 2024 r. jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do dyskusji na temat przyszłości energetyki przedsiębiorstw!

Link do rejestracji: Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw – konferencja 24.04.2024 (abrys.pl)

 

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

baner poziomy MAGAZYNOWANIE ODPADÓW webinarium 27 maja [06.05-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024