1 / 5

Kolejna edycja Targów WOD-KAN za nami. Wydarzenie, określane mianem jednej z największych imprez wystawienniczych branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Europie, zgromadziło ponad 380 wystawców i tłumy zwiedzających.

Miejscem 23. edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN była tradycyjnie Bydgoszcz. Jednak tym razem Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” nie zaprosiła uczestników na teren Myślęcinka, a wyjątkowo do Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”. Ta zmiana była podyktowana trwającą na terenie Centrum Wystawienniczo-Targowego w bydgoskim Myślęcinku budową profesjonalnych hal targowych, które od przyszłego roku będą gościły wystawców i zwiedzających.

Podczas trzydniowej imprezy targowej (26-28 maja br.) tradycyjnie nie zabrakło szerokiej oferty urządzeń i usług, ważnych dla branży dyskusji konferencyjnych, a także imprez towarzyszących. Ci, którzy do Bydgoszczy przyjechali w poszukiwaniu inspiracji i nowych rozwiązań technologicznych również się nie zawiedli. Najbardziej interesujące i nowatorskie propozycje wystawców jak co roku zostały wyróżnione w konkursie Grand Prix Targów WOD-KAN.

Czytaj więcej

Skomentuj