Marka Kubota wprowadziła właśnie trzy nowe promocyjne programy finansowania fabrycznego bez odsetek dla siedmiu serii ciągników komunalnych. To dobra informacja zwłaszcza w obliczu niepewnej sytuacji w gospodarce, ponieważ wszystkie trzy nowe programy finansowania Kuboty charakteryzują się stałą stopę bazową, brakiem odsetek i prowizją, która wynosi tylko 1 zł lub 3%.

Wśród modeli ciągników komunalnych Kubota, które zostały objęte nowymi programami finansowania, są maszyny serii B1, B2, BX, EK1, L1, L2-622 oraz LX. Ciągniki z tych serii są dobrze znane polskim użytkownikom. Pracują zarówno w miastach, jak i na wsiach, w ogrodach czy sadach. Słyną z solidności, niezawodności i, co niezwykle ważne, są to także maszyny wielozadaniowe. Sprawdzą się w pracach związanych z utrzymaniem przestrzeni publicznej, pielęgnacją krajobrazu, a także ogrodnictwem, rolnictwem i sadownictwem.

Gama ciągników komunalnych objętych finansowaniem bez odsetek jest tak szeroka, że każdy z użytkowników może dobrać maszynę odpowiednią do profilu jego przedsiębiorstwa czy gospodarstwa. Ciągniki komunalne Kubota sprawdzą się zarówno w takich pracach jak koszenie, uprawa, pielęgnacja zieleni, ale również będą doskonałe przy odśnieżaniu chodników, czyszczeniu ulic, czy też posypywaniu ich piaskiem bądź solą. Ponadto sprawdzą się także przy transporcie.

Warto wspomnieć, że tak szeroki zakres prac umożliwia odpowiednio dobrany osprzęt. Maszyny z implementami marki Kubota poradzą sobie z każdym zadaniem, bez względu na porę roku. Wspomina o tym Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Niezawodność i partnerstwo

– Decydując się na ciągniki komunalne marki Kubota, decydujemy się nie tylko na legendarną japońską niezawodność i ekonomiczne rozwiązania oraz dbałość o środowisko, ale również partnerstwo. Doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi dzisiaj mierzą się przedsiębiorcy, stąd między innymi nasza propozycja finansowania zero procent Kubota Finance  – wyjaśnia Michał Poźniak.

Programy finansowania fabrycznego bez odsetek powinny zainteresować tych, którzy cenią sobie przewidywalność w niestabilnych czasach. Jak już wspomnieliśmy, w we wszystkich trzech nowych programach finansowania, klient spłaca jedynie pożyczony kapitał. Ponadto w dwóch programach prowizja wynosi tylko 1 zł, zaś w trzecim jedynie 3%.

Finansowanie bez odsetek w szczegółach

Przyjrzyjmy się teraz temu, co przygotowała Kubota. Klienci japońskiej marki mogą aktualnie wybierać spośród trzech programów promocyjnych finansowania bez odsetek oraz z sześciu innych opcji finansowania, które dostępne były już wcześniej. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy z zainteresowanych ma możliwość dostosowania oferty finansowania do własnych potrzeb i możliwości.

– Nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i poszukujemy rozwiązań pozwalających zaoszczędzić pieniądze naszych Klientów. Właśnie dlatego rozbudowaliśmy nasze programy finansowania fabrycznego KUBOTA Finance aż o trzy nowe produkty bez odsetek – powiedział Michał Poźniak, wyjaśniając powody, dla których Kubota przygotowała tak szeroką ofertę.

W ramach promocyjnego finansowania bez odsetek zainteresowani mogą więc wybrać trzy opcje. Pierwsza 40% +2 x 30% to umowa na trzynaście miesięcy, w ramach której po uprzedniej wpłacie 40% wartości maszyny klient spłaca pożyczkę w dwóch ratach po 30%.

W programie drugim 50 + 8 x 6,25% udział własny klienta wynosi 50%. Zaś 8 przewidzianych rat po 6,25% kapitału spłacane są w cyklu kwartalnym. W tej opcji okres trwania umowy to 25 miesięcy.

Trzecia możliwość to rozwiązanie dla tych, którzy preferują dłuższy okres spłaty. Program 40% + 34 x 1,215%. W tym programie udział własny wynosi 40%, a prowizja od klienta 3%. Liczba rat wynosi 34, a okres trwania umowy 36 miesięcy.

W każdym programie promocyjnym klient spłaca tylko kapitał bez obciążających jego budżet odsetek.

Inne programy finansowania KUBOTA Finance

Zainteresowani innymi programami finansowania mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza rozwiązań KUBOTA Finance – od pożyczek z wydłużonymi okresami spłaty po programy leasingu. Poza promocyjnymi programami Kubota nadal oferuje atrakcyjne i elastyczne formy finansowania maszyn komunalnych, które można sprawdzić na specjalnej stronie: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/komunalka/

Poza programami promocyjnymi finansowania bez odsetek dostępnych jest jeszcze sześć innych, z których mogą korzystać klienci zainteresowani maszynami komunalnymi.

Więcej informacji o finansowaniu oraz ciągnikach komunalnych, które obejmują promocyjne programy finansowania można przeczytać na nowym portalu rolniczym Kubota: www.traktorykubota.pl