W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów oraz ich zadowolenie z jakości i trwałości produktów, Kubota ogłasza wyjątkową promocję dla serii kosiarek GR, G i GZD. Nowa oferta obejmuje bezkosztową przedłużoną gwarancję na okres 5 lat lub 1000 godzin użytkowania*, w zależności od tego, które z warunków zostanie spełnione wcześniej.

Promocja ta jest dowodem na to, że Kubota stale dąży do zapewnienia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości sprzętu, ale również wsparcia i pewności, które są niezbędne podczas wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji maszyn.

“Jako lider w branży maszyn do pielęgnacji i utrzymania terenów zielonych, Kubota zawsze stawiała na innowacje i oczekiwania klienta. Nasza najnowsza oferta to odpowiedź na potrzeby rynku, który wymaga nie tylko wysokiej jakości maszyn, ale także rozszerzonego wsparcia. Przedłużona gwarancja na kosiarki z serii GR, G i GZD to nasza obietnica niezawodności i satysfakcji, która umożliwi naszym klientom cieszenie się perfekcyjnie wykonywaną pracą przez długie lata. Co najważniejsze przedłużona gwarancja jest gratis. Zachęcam wszystkich do skorzystania z tej wyjątkowej promocji i doświadczenia różnicy, jaką oferuje praca profesjonalnymi kosiarkami Kubota.” – mówi Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota Polska.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/kosiarki/

Jakość i niezawodność

Profesjonalne kosiarki Kubota słyną z wysokiej jakości wykonania i rozwiązań, które gwarantują niezawodność oraz trwałość maszyn. Profesjonalne kosiarki Kubota to sprzęt o wysokiej wydajności, dostosowany do każdego rodzaju terenu i wielkości powierzchni. Wydajne profesjonalne kosiarki Kubota są dostępne z funkcją mulczowania, z wyrzutem bocznym lub tylnym, a także koszami o dużej pojemności, również z funkcją wysokiego wysypu trawy.

Kubota Polska zaprasza do odwiedzenia autoryzowanych dealerów, gdzie można uzyskać więcej informacji o promocji oraz przekonać się o niezrównanej jakości i precyzji profesjonalnych kosiarek samojezdnych Kubota.

*Szczegóły u dilerów Kubota, obejmuje kosiarki serii GR, G i GZD

O marce Kubota

Kubota jest wiodącym producentem maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych, maszyn budowlanych oraz silników przemysłowych, a historia firmy sięga 1890 r. Posiadając główną siedzibę w Osace w Japonii, biura w ponad 120 krajach oraz ponad 50 000 pracowników w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Kubota osiągnęła w 2022 roku przychody w wysokości 20,4 miliarda dolarów (US$1=¥131). Chociaż sprzęt rolniczy stanowi główną linią produktów marki Kubota, firma wytwarza również zróżnicowane portfolio innych produktów, w tym miejskie systemy filtracji wody i nawadniania, rurociągi, pokrycia dachowe, obudowy i podziemne zawory wielkogabarytowe.

Misja marki

Nasze motto „For Earth, For Life” (tłum. „Dla Ziemi, dla Życia”) oznacza zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego z jednoczesnym wsparciem dla produkcji i dostaw żywności i wody niezbędnych do zaspokojenia potrzeb społeczeństw w obliczu ciągłego wzrostu zaludnienia naszej planety. Misję tę realizujemy za każdym razem, gdy ciągnik Kubota uczestniczy w produkcji potrzebnej do życia żywności albo gdy nasza maszyna budowlana buduje infrastrukturę wodociągową. Aby uzyskać dodatkowe informacje o firmie Kubota, zapraszamy na www.kubota-eu.com.