Zamgławianie to doskonały sposób zwalczania uciążliwych owadów na dużych powierzchniach i przestrzeniach, z zastosowaniem minimalnej ilości cieczy, przy niewielkim nakładzie pracy, z niewielkim wpływem na środowisko (mało pozostałości, brak wnikania do gruntu).

Zamgławianie za pomocą urządzeń pulsFOG to najskuteczniejsza i najszybsza metoda na pozbycie się nie tylko komarów, ale również kleszczy, meszek i much. Zabieg odznacza się dużą wydajnością, a jego wykonanie jest możliwe na małej lub dużej powierzchni, bez konieczności dostępu do źródła wody czy zasilania. Koszt zamgławiania jest bez porównania niższy niż oprysk czy zabieg agrolotniczy, gdyż wymagana jest minimalna ilość cieczy. Zamgławiacze pulsFOG są rozwiązaniem stosowanym i sprawdzonym na całym świecie.

Zamgławiacze pulsFOG są dostępne w wersji przenośnej i stacjonarnej oraz w wersji Standard i BIO (obie mogą być używane do odkomarzania). Zamgławiacze BIO wyposażono w dwie pary dysz, co umożliwia stosowanie preparatów biologicznych wrażliwych na wysokie temperatury (Pythium oligandrum, Bacillus thuringiensis, Beauveria bassiana) i innych preparatów chemicznych, również łatwopalnych.

Więcej informacji: https://royalbrinkman.pl/bank-wiedzy/urzadzenia-i-maszyny/odkomarzanie-przez-zamglawianie-pulsfog