Artykuł promocyjny. Choć ten rok jeszcze się nie skończył, producenci maszyn już teraz obserwują wzrost zainteresowania produktami do gospodarowania odpadami w porównaniu do zeszłego roku.

– Choć ten rok jeszcze się nie skończył, zauważyliśmy, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na maszyny do gospodarki odpadami. Stały wzrost sprzedaży tych maszyn świadczy o tym, że gospodarka odpadami w Polsce cały czas się rozrasta, coraz więcej surowców odzyskujemy i przetwarzamy, czyli recyklingujemy – mówi Bartosz Blankenstein, dyrektor ds. handlowych w firmie ARTechnic.

Dużą popularnością cieszą się m.in. belownice, czyli maszyny do zgniatania odpadów. W ofercie firmy ARTechnic znajdują się również rozdrabniacze przemysłowe do odpadów oraz niszczarki do dokumentów niemieckiego producenta – Intimus. Firma ARTechnic wykonuje także remonty maszyn używanych, dzięki czemu klient może mieć do dyspozycji urządzenia wysokiej jakości, które zachowują jednocześnie przystępną cenę.

Produkty firmy ARTechnic przeznaczone są przede wszystkim dla przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadami, selektywną zbiórką i przetwarzaniem odpadów. Oferta skierowana jest także dla firm produkcyjnych i handlowych, w których występuje dużo opakowań tekturowych i foliowych.