Czy czytając te słowa siedzisz w ciepłym, ogrzewanym pomieszczaniu w suchym ubraniu i suchych butach? Biorąc pod uwagę fakt, że pogoda w naszym kraju zwykle nas nie rozpieszcza, możesz zaliczać się do szczęściarzy.

Tymczasem większość pracowników zajmujących się wywozem śmieci, remontem budynków, dróg i chodników przez zdecydowaną większość czasu przebywają pod gołym niebem. Nierzadko to praca w deszczu, śniegu i na wietrze. W takich warunkach znacznie trudniej o dobre wykonywanie swoich obowiązków.

A co, gdy pracownik wie, że po deszczu ubrania i buty nie wyschną i kolejnego dnia również będzie musiał pracować w mokrych rękawicach, butach i kombinezonach? Doskonałym rozwiązaniem, które pozwala pracownikom na komfortową pracę są suszarki do ubrań i suszarki do butów.

To nowoczesne urządzenia. Szafa suszarnicza do ubrań roboczych w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada nadmuch ciepłego powietrza, lampę dezynfekcyjną i programator czasu pracy. Dzięki temu urządzeniu, po całym dniu spędzonym na wolnym powietrzu, w deszczu, mżawce czy śniegu, w ciągu kilku godzin przemoknięte ubranie jest suche i nadaje się do ponownego użycia.

Dobrym pomysłem jest zakup, także wykonanej ze stali nierdzewnej, suszarki do butów, którą, podobnie jak suszarkę do odzieży, również produkuje Firma Bielicki. Firma produkuje suszarki, które mogą suszyć od 10 par do 100 par. Zamontowana w suszarce lampa bakteriobójcza sprawia, że po wyciągnięciu z szafy, buty robocze są nie tylko suche, ale też bardziej bezpieczne dla zdrowia.

A to właśnie bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pracowników sprawia, że będą oni lepiej wykonywali swoją pracę, a ich przełożeni ze spokojną głową zajmą się swoimi obowiązkami.

http://polskiproducent.pl/firma-bielicki-zbigniew-bielicki

www.firmabielicki.pl