ARTYKUŁ PROMOCYJNY. Poznańska firma Tytan już od ponad 27 lat działa na rynku oferując klientom systemy informatyczne wspierające pracę przedsiębiorstw komunalnych. Znane z solidności oraz szybkiej reakcji na uwagi i sugestie swoich klientów przedsiębiorstwo wdrożyło już kilkaset rozwiązań informatycznych na terenie całego kraju.

Od początku 2016 roku Tytan proponuje klientom z branży wodociągowej rozwiązanie do rozliczeń za wodę i ścieki oraz do ewidencji technicznej TYTAN SQL WODA.

SQL WODA jest nowoczesnym systemem opartym na stabilnej i bardzo szybkiej bazie PostgreSQL. Zastosowanie bazy PostgreSQL zapewnia bezpieczeństwo danych i bardzo wysoką wydajność, nie wymagając jednocześnie dużych nakładów sprzętowych. SQL WODA wykorzystuje ponad 20 lat własnych doświadczeń w branży wod-kan. Rozwiązanie jest atrakcyjne cenowo przy zachowaniu wysokiej jakości. Wdrożenie systemu  trwa z reguły kilka dni roboczych.

System TYTAN SQL WODA posiada przejrzysty interfejs graficzny. Można go dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Oprogramowanie umożliwia intuicyjne przygotowanie dowolnych raportów i wzbogacenie ich o wykresy w rozmaitych formatach. Raporty i wykresy są kierowane do osób zarządzających przedsiębiorstwem. System zawiera mechanizmy tworzenia, przechowywania i śledzenia dokumentów związanych z obsługą klienta i służbami technicznymi. SQL WODA umożliwia współpracę z bankowością elektroniczną, dowolnym standardem odczytu zdalnego i radiowego oraz z wieloma standardami rozwiązań GIS. Umożliwia eksport danych do wielu standardów – Excel, xml,  co można wykorzystać do integracji z innymi systemami np. księgowymi. Automatycznie współpracuje z pozostałymi produktami firmy Tytan, tworząc zintegrowany system obsługi przedsiębiorstwa, również w zakresie internetowego biura obsługi klienta. Zapewnia wysyłanie powiadomień SMS.

Firma zapewnia kompleksową obsługę w tym nadzór autorski i serwis eksploatacyjny.  Dostarcza sprzęt komputerowy, zarówno nowy jak i poleasingowy w korzystnych relacjach jakości   do ceny. Klient otrzymuje sprzęt gotowy do pracy, z  przeniesionymi bazami danych z dotychczasowych systemów. Zwiększa to efektywny czas przeznaczony na szkolenia dla operatorów, które prowadzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży wod-kan. W ramach realizacji Tytan dostarcza swoim Klientom również zestawy inkasenckie w różnych  wariantach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie www.tytan.poznan.pl