W dniach 23-26 kwietnia 2012 zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej WODOCIĄGI oraz towarzyszące im Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI oraz Targi Ciepła Systemowego TCS.

W jednym miejscu i czasie można więc będzie zapoznać się z kompleksową ofertą związaną z wykonywaniem wszelkiego typu prac instalacyjnych bazujących na nowoczesnych technologiach oferowanych m.in. przez firmy z Włoch, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Czech, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Grecji, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii. Swoją obecność potwierdziło już blisko 800 wystawców. Wielu z nich zapowiedziało prezentację światowej klasy nowości. Honorowy patronat nad wydarzeniami objął Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.
 
Jako ściśle sprofilowane spotkania dostawców technologii i rozwiązań z zakresu gospodarki wodno – kanalizacyjnej targi WODOCIĄGI będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i budowania relacji pomiędzy: inwestorami, eksploatatorami, projektantami oraz wykonawcami obiektów infrastruktury wodno – ściekowej. 

Rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych w budynkach zaprezentowane zostaną na odbywających się równolegle Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE w ramach Salonu Techniki Sanitarnej Aquasan. Bliskie sąsiedztwo tych wydarzeń umożliwi kompleksowe zapoznanie się z ofertą sektora instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych.

Na targach zadebiutuje ponad 170 produktów!
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami zgłoszonymi przez wystawców

 
W programie targów m.in.: Konferencja „Wody opadowe” w dniu 24 kwietnia (wtorek), godz. 13:00-15:30 oraz Konferencja „Efektywność energetyczna układów pompowych w ciepłownictwie i wodociągach” w dniu 25 kwietnia (środa), godz. 11:00-14:00. Obie konferencje odbędą się w sali konferencyjnej w pawilonie 3. Pobierz ramowy program wydarzeń.
 
 
Zobacz listę wystawców, poznaj zasady wstępu. Więcej informacji na stronie organizatora: www.wodociagi.mtp.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj