O sprawie pisaliśmy tutaj: Co z toruńskimi odpadami od 1 stycznia?
28 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Torunia i Bydgoszczy z mediatorami w sprawie zawarcia nowego porozumienia dotyczącego warunków korzystania z Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy. Jaki jest efekt tego spotkania?
Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą
O sprawie pisaliśmy tutaj: Co z toruńskimi odpadami od 1 stycznia?
Tagi:
Kategorie:



![Koszty coraz wyższe, przychody coraz mniejsze. Tak dziś wygląda gospodarka odpadami [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/226a2526-768x512.jpg.pagespeed.ce.QV0z8u3iuR.jpg)








BGR
Komentarz #220915 dodany 2022-12-30 07:34:05
Dziwie się że tak długo ta współpraca się w miarę układała. Wszyscy od początku zadawali pytanie kiedy ten układ pierdyknie :) No i niestety tradycji stało się zadość.