Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Toruń: wywózka śniegu ze starówki

Toruń: wywózka śniegu ze starówki
09.02.2010, o godz. 15:50
czas czytania: około 1 minuty
0

Przez trzy dni - od 9 do 11 lutego 2010 r. będzie wywożony śnieg z toruńskiej starówki. Prace są wykonywane przez cztery ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Koszty związane z wywożeniem śniegu z zabytkowej części Torunia przekroczyły już 600 tys. zł.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, prace będą prowadzone na następujących ulicach i parkingach:
 
9 lutego 2010 r.:
• Wały Gen. Sikorskiego (UMK), Horzycy, Franciszkańska
• Kopernika od Ducha Św. do ul. Rapackiego, Rabiańska i Bankowa
• Prosta, Dominikańska, Zaułek Prosowy i Wysoka
• Browarna, Wielkie Garbary, Ślusarska, Piernikarska

10 lutego 2010 r.:
• Panny Marii, Chełmińska, Szewska, Szczytna
• Żeglarska, Kopernika od Żeglarskiej do Łaziennej, św. Jana, Łazienna
• Ciasna, Mostowa, Przedzamcze
• Jęczmienna, Małe Garbary, Sukiennicza, Strumykowa

11 lutego 2010 r.:
• Wola Zamkowa, Jakuba, Szpitalna
• Piastowska, Jagiellończyka, Poniatowskiego od Piastowskiej.

źródło: torun.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026