1 / 3

New Age Fit TOP – to tajemniczo brzmiąca nazwa nowego urządzenia do street workoutu, które zainstalowano przy ul. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim.

W jednym momencie z urządzenia może korzystać nawet do 15 osób. Wiek nie ma znaczenia, ponieważ w czasie treningu nie są obciążane mięśnie i stawy. Oprócz tego w każdą niedzielę do dyspozycji będzie profesjonalny trener.

Nowe urządzenie zainstalowano przy zespole boisk. Mieszkańcy osiedla Lotnisko i okolic zyskali miejsce do aktywnego wypoczynku. Sprzęt umożliwia zarówno rozwój sprawności fizycznej, jak i przyrost masy mięśniowej. Zgodnie z zapewnieniami producenta, mogą z niego korzystać także osoby starsze, chcące jak najdłużej zachować dobrą formę. Trening na New Age Fit TOP dzięki wykorzystaniu własnej masy ciała ćwiczącego nie obciąża mięśni i stawów, dzięki czemu gimnastyka nie powoduje żadnych urazów. Użytkownicy smartfonów mogą pobrać na swój telefon aplikację, która pomoże dobrać odpowiedni program treningowy (jest dostępna pod adresem: www.trenujebolubie.pl).

W każdą niedzielę o 10:30 na boisku będą się odbywały nieodpłatne treningi grupowe, które poprowadzi profesjonalny instruktor. Każdy może wziąć w nich udział.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj