Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

W Międzyzdrojach będzie lepsza kanalizacja

W Międzyzdrojach będzie lepsza kanalizacja
ko
12.12.2017, o godz. 8:20
czas czytania: około 1 minuty
0

Ponad 32 mln zł NFOŚiGW przekaże na modernizację i rozbudowę systemu kanalizacyjnego w Międzyzdrojach.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Oczyszczalnia ścieków w Międzyzdrojach zostanie zmodernizowana, zbudowane i odnowione zostanie też 7,5 km sieci kanalizacji sanitarnej.

Inwestycje zostaną zrealizowane w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej oraz modernizacja oczyszczalni ścieków na terenie aglomeracji Międzyzdroje”.

Na przedsięwzięcie ogólnej wartości ponad 62 mln zł, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach otrzymało 32 mln zł od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z unijnego budżetu.

Inwestycja będzie realizowana na terenie znanej wielu wczasowiczom i turystom, nadbałtyckiej gminy Międzyzdroje (powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie) do końca 2020 r. Efektem prac będzie przyłączenie 1515 nowych użytkowników do sieci kanalizacyjnej.

Umowę na dofinansowanie zachodniopomorskiej inwestycji w poniedziałek w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisali: Prezes Zarządu NFOŚiGW Kazimierz Kujda oraz reprezentujący Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Międzyzdrojach – Prezes Zarządu Grażyna Ingielewicz.

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2026