Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Wałbrzych: umowa podpisana

Wałbrzych: umowa podpisana
20.05.2013, o godz. 8:31
czas czytania: około 1 minuty
0

W Wałbrzychu podpisano umowę na odbiór odpadów komunalnych. Kontrakt z firmą Alba Dolny Śląsk został zawarty na półtora roku, a jego wartość to 28 mln zł.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Zadaniem spółki będzie m.in. przygotowanie harmonogramów odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, wyposażenie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane i ulegające biodegradacji oraz wyposażenie miasta w 220 punktów selektywnej zbiórki odpadów.

– Wynik przetargu to bardzo dobra wiadomość dla miasta i mieszkańców. Cena okazała się niższa od założonej o ok. 300 000 zł. Zaoszczędzona kwota zostanie w całości przekazana na obsługę systemu gospodarowania odpadami w naszym mieście – mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Zwycięzca przetargu będzie także zobowiązany do przeprowadzenia dwukrotnie w ciągu roku akcji odbierania odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon – raz w tym roku i dwa razy w 2014 r. Dodatkowo w okresie poświątecznym Alba zorganizuje w 2014 r. odbiór choinek od właścicieli nieruchomości.

Do przetargu na wywóz śmieci w Wałbrzychu wpłynęły dwie oferty. Przetarg został rozstrzygnięty na początku maja i wygrała go firma Alba, której oferta była o ponad 9,5 mln zł tańsza od konkurencyjnej, złożonej przez firmę Veolia.


Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026