Reklama

AD1A EGOE [27.03-27.04.24]

Webinarium: nowe rozwiązania prawne w tarczy antykryzysowej 4.0

Webinarium: nowe rozwiązania prawne w tarczy antykryzysowej 4.0
Barbara Krawczyk
02.06.2020, o godz. 14:17
czas czytania: około 1 minuty
0

Tarcza antykryzysowa 4.0. to kolejna odsłona zmian w prawie, która zostanie wdrożona w związku z panująca pandemia koronawirusa. Nowe propozycje zwarte w projekcie tarczy antykryzysowej oraz instrumenty wynikające z tarczy 3.0 zostaną przedstawione podczas webinarium, które odbędzie się 17 czerwca.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b wykroczenia 10.06 [23.04-10.06.24]

Jakie rozwiązania wprowadza tarcza antykryzysowa 3.0 oraz 4.0 i jak z nich skorzystać będzie można dowiedzieć się podczas webinarium, którego organizatorem jest firma Abrys. Spotkanie poprowadzi zespół prawników z Kancelarii Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp.k.

Webinarium skierowane jest głównie do menedżerów spółek komunalnych, wójtów burmistrzów, prezydentów miast oraz przedsiębiorców.

W sumie podczas kilku godzin eksperckiej, praktycznej wiedzy przeanalizowane zostaną nowe obowiązki, które nałożono na zamawiających i wykonawców w zamówieniach publicznych.

Przedstawione zostaną też zmiany w zakresie prawa pracy m.in. zasady wykonywania pracy zdalnej czy udzielania zaległego urlopu. Prelegenci wskażą na instrumenty tarcz antykryzysowych, z których realnie skorzystać mogą spółki i na uprawnienia, jakie zyskują gminy. Zaprezentują też możliwości finansowania spółek komunalnych ze środków Polskiego Funduszu Rozwoju.

Poza prezentacją norm prawnych wynikających z tarcz antykryzysowych 1.0, 2.0, 3.0 i 4.0 oraz sposobu ich wykładni prezentowanej przez organy publiczne, przedstawione zostaną też doświadczenia z funkcjonowania gmin i spółek komunalnych w okresie pandemii, z którymi Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp. k spotkała się w związku ze sprawowaniem stałej obsługi prawnej kilkudziesięciu gmin i spółek komunalnych.

Szczegółowy program wydarzenia został przedstawiony na stronie tarcza.abrys.pl.

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

ad3b webinarium betonoza [17.04-25.04.24]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD3b PZO 2024 [19.04-11.06.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Gospodarka i samorząd
css.php
Copyright © 2024