Reklama

AD1A ECOMONDO [19.09-15.10.23]

Webinaria

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Prawo Zamówień Publicznych. Czy wykonawca może domagać się zwaloryzowania wynagrodzenia?

Prawo Zamówień Publicznych. Czy wykonawca może domagać się zwaloryzowania wynagrodzenia?

10.05.2022
KR
0

Punktem wyjścia dla ustalenia możliwości domagania się przez wykonawcę zwaloryzowania wysokości należnego mu wynagrodzenia jest treść umowy. Kontrakty publiczne na usługi lub roboty budowlane, których okres realizacji przekracza 12 miesięcy, zawierane w wyniku postępowań o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego po 1 stycznia 2021 r., muszą przewidywać tzw. duże klauzule waloryzacyjne.

W piątek bezpłatna konferencja

W piątek bezpłatna konferencja "OZE Nowe Perspektywy" o odnawialnych źródłach energii w samorządzie

25.04.2022
Dominik Szymański
0

Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia, redakcja "Energii i Recyklingu" zaprasza na bezpłatną konferencję "OZE Nowe Perspektywy. Odnawialne źródła energii w jednostkach samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwach komunalnych". Wydarzenie odbędzie się w formule online. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oze.abrys.pl. Do tej pory zarejestrowało się już niemal 400 uczestników!

Nowe regulacje dotyczące PSZOK-ów, dofinansowanie, studia przypadków

Nowe regulacje dotyczące PSZOK-ów, dofinansowanie, studia przypadków

14.04.2022
0

Najnowsze przepisy prawne regulujące powstanie i prowadzenie PSZOK-ów, możliwości w zakresie dofinansowanie budowy nowego bądź modernizacji istniejącego PSZOKu, studia przypadków konkretnych inwestycji, ewidencja, sprawozdania odpadowe i funkcjonowanie PSZOK-ów w BDO... To tylko wybrane zagadnienia, które omówią eksperci podczas spotkania on-line już 26 kwietnia. Rejestracja na to wydarzenie nadal jest otwarta.

EKOfeston Ekologiczny Festiwal Online po raz drugi

EKOfeston Ekologiczny Festiwal Online po raz drugi

13.04.2022
0

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Ekologicznego Festiwalu Online EKOfeston. Już 22 kwietnia 2022 r. ponownie spotkamy się on-line, aby wspólnie świętować Dzień Ziemi. Zapraszamy do uczestnictwa w jedynej w swoim rodzaju ogólnopolskiej i bezpłatnego wydarzenia, organizowanego z okazji Dnia Ziemi.

Reklama

błękitno zielona webinarium ZM [20.09-12.10.23] AD1c ZM

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2023