We wtorek – 24 maja – na terenie bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego „Myślęcinek” odbyło się otwarcie Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. To największa tego typu impreza w Polsce.

Podczas targów WOD-KAN spotykają się producenci technik, technologii i urządzeń, którzy uwzględniają w swoich propozycjach targowych wszystkie aspekty działań  przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Od najnowszych prototypowych projektów, po dobrze znane i sprawdzone rozwiązania. – Spotykają się tu autorytety wielu dziedzin gospodarki i przemysłu związanego z rozwojem sieci wodociągowych. Można powiedzieć, że Targi te stały się już naszą miejską tradycją i zajęły miejsce jednego z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych w regionie – mówił podczas otwarcia prezydent Rafał Bruski.

Na tegorocznych targach swoje produkty zaprezentuje około 370 wystawców z całego świata. Organizatorem targów, które potrwają do 26 maja, jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”. W tym roku odbywa się dziewiętnasta edycja imprezy.

źródło: bydgoszcz.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj