Firma Hawle zaprasza pracowników firm wodociągowych i gazociągowych do udziału w konkursie fotograficznym “Krajobrazy polskie z elementami wody”. Druga edycja konkursu zakończy się wydaniem kalendarza na rok 2011.

Prace konkursowe można zgłaszać do miesięcznych edycji, aż do 30 września 2010 roku.

Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba zatrudniona na umowę o pracę w firmie wodociągowej lub gazowej. Tematem prac konkursowych jest krajobraz polski z elementami wody w różnych stanach skupienia. Zgłoszenie prac następuje poprzez zarejestrowanie się (podanie pełnych danych teleadresowych firmy którą się reprezentuje, imienia i nazwiska oraz adresu email) i umieszczenie zdjęcia na stronie: www.konkurs.hawle.pl.

Konkurs odbywa się w miesięcznych edycjach, a każdy uczestnik może zgłosić do 3 fotografii konkursowych do ostatniego dnia danego miesiąca. Zdjęcia mogą być wykonane przy użyciu dowolnej techniki. Fotografia musi spełniać następujące warunki: rozmiar min. 2560 x 1920, rozdzielczość min. 72 dpi, format pliku: jpg.

Zdjęcie może być wykonane techniką cyfrową lub tradycyjną, w przypadku fotografii tradycyjnej należy zeskanować negatyw i prace dostarczyć w formacie cyfrowym. Maksymalny rozmiar pliku – 7MB, zdjęcie z minimalna kompresją.

Na laureatów czekają nagrody w formie kart podarunkowych Media Markt o wartości:
1 miejsce – 2.000 zł
2 miejsce – 1.500 zł
3 miejsce – 1.000 zł

Każdy uczestnik konkursu, którego zdjęcie zostanie opublikowane w kalendarzu (zdjęcie miesiąca) otrzyma po 5 sztuk kalendarzy oraz nośnik pamięci 4 GB.

źródło: dcamera.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj