Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Woda i ścieki

Reklama

Woda i ścieki (AD3a)  odpady z kanalizacji [22.06-14.07.26]

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Rząd planuje program budowy zbiorników retencyjnych za 11 mld zł

Rząd planuje program budowy zbiorników retencyjnych za 11 mld zł

12.01.2022
PAP/dom
4

W trzecim kwartale 2022 r. rząd planuje przyjąć wieloletni program gospodarowania zasobami wodnymi w Polsce - poinformowano na stronach wykazu prac legislacyjnych rządu. Program zakłada m.in. budowę 19 zbiorników retencyjnych i ma kosztować ok. 11 mld zł.

Warszawa. MPWiK bliżej mieszkańca

Warszawa. MPWiK bliżej mieszkańca

11.01.2022
portalkomunalny.pl
0

Od 11 stycznia klienci MPWiK Warszawa mają możliwość sprawnego pozyskiwania informacji o stołecznej infrastrukturze wodociągowo-kanalizacyjnej. Spółka uruchomiła na swojej stronie internetowej nową funkcjonalność – geoportal „Bliżej Mieszkańca”. To jedno z innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez MPWiK w odpowiedzi na bieżące, nie tylko pandemiczne, potrzeby mieszkańców.

Piekary Śląskie. Budują nowy wodociąg

Piekary Śląskie. Budują nowy wodociąg

07.01.2022
portalkomunalny.pl
0

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich prowadzi inwestycję wodociągową w rejonie ulic bp. Nankera i Krupy. Koszt aktualnie prowadzonych prac to 930 tys. zł. Roboty mają potrwać do końca stycznia.

Płock: Lodołamacze na Wiśle

Płock: Lodołamacze na Wiśle

04.01.2022
PU
0

Pokrywa lodowa, która jeszcze niedawno przykrywała Wisłę w rejonie Płocka, zniknęła. Krę lodową rozbijały dwa lodołamacze. Mieszkańcy na pewno pamiętają zeszłoroczną sytuację alarmową, więc o podjęcie akcji apelował prezydent miasta, Andrzej Nowakowski. Na chwilę obecną nie ma zagrożenia powodziowego.

Zmiany w Wodach Polskich: Departamenty gospodarki wodno-ściekowej oraz rybactwa

Zmiany w Wodach Polskich: Departamenty gospodarki wodno-ściekowej oraz rybactwa

04.01.2022
PU
0

W Wodach Polskich, wraz z nadejściem nowego roku, powstały nowe departamenty, które będą realizować wybrane zadania dwóch pionów. Departament gospodarki wodno-ściekowej będzie realizował wybrane zadania pionu zarządzania środowiskiem wodnym, natomiast departament rybactwa przejmie na siebie część zadań związanych z pionem usług wodnych. Powstanie tego pierwszego wydaje się ważne z punktu widzenia przedsiębiorstw wod-kan.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026