Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ostatnich dniach czerwca podpisał aż dziewięć umów o dofinansowanie projektów z Działania 2.3. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach. Wsparcie otrzyma m.in. Warszawa, Bochnia, Pleszew, Mława czy Złocieniec.
Toruńskie Wodociągi ogłosiły konkurs na koncepcję kolorystyki obiektów Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Toruniu. Autor najciekawszej propozycji otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł.
Władze Jaworzna przeszły do kolejnego etapu modernizacji sieci kanalizacyjnej w mieście. Projekt kosztować będzie niemal 17 mln zł, z czego 8,7 mln zł to dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
W lipcu w całej Europie odbędzie się akcja Big Jump, czyli „wielkie wejście do wody”. Celem inicjatywy jest poparcie dla czystych i pełnych życia rzek.
Ciekawi wykładowcy, unikalny program, wyjazdy studyjne - to tylko część studiów podyplomowych „Executive Master of Business Administration” dla branży wodociągowej, które są prowadzone w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.











