Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

 

EUBCE 2017 – 25. edycja European Biomass Conference and Exhibition,

12-15 czerwca 2017, Stockholmsmaässan, Sztokholm

European Biomass Conference and Exhibition (EUBCE) będzie obchodzić już 25. edycję w Sztokholmie w dniach 12-15 czerwca 2017.

Jako jedna największych światowych konferencji R&D połączona z międzynarodową wystawą, EUBCE jest wiodącą platformą zbierania, wymiany oraz szerzenia know-how w dziedzinie biomasy.

Program konferencji będzie odnosił się do tematów od samej biomasy do biopaliw dla ogrzewania i elektryczności, transportu oraz bioproduktów, pokrywając aspekty każdego z łańcuchów wartości biomasy: od dostawy i logistyki do technologii konwersji, od zastosowań rezultatów badań w przemyśle do wpływu na środowisko, od aspektów rynkowych do polityk i strategii, a także roli biomasy jako źródła energii odnawialnej w zintegrowanych systemach energetycznych.

EUBCE jest wspierane przez europejskie oraz międzynarodowe organizacje, takie jak Komisja Europejska, UNESCO, the World Council for Renewable Energy (WCRE), the European Biomass Industry Association (EUBIA), Inicjatywa Środkowoeuropejska (CEI), The Global Bioenergy Partnership oraz wiele innych.

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
12 czerwca 2017 , 08:00
Koniec:
15 czerwca 2017 , 17:00
Strona internetowa:
www.eubce.com

Miejsce

Sztokholm