Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zakres tematyczny obejmuje szeroki wachlarz zagadnień, które zostały zgrupowane w następujących salonach:

  • Salon Aranżacji Przestrzeni Zielonych– który jest przeznaczony dla profesjonalistów z branży architektury krajobrazu, którzy chcą zaprezentować swoje możliwości w zakresie projektowania ogrodów, projektowania zielonych przestrzeni miejskich szerokiemu gronu przedstawicieli jednostek samorządowych jak również indywidualnym klientom. Salon ten to również okazja do udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak również przegląd najnowszych technik komputerowych w zakresie projektowania.
  • Salon Małej Architektury– to przegląd sprzętu i rozwiązań związanych z projektowaniem ogrodów od ogrodzeń po baseny, oświetlenia, odlewy.
  • Salon Ogrodniczy– prezentującym szeroki wachlarz materiału szkółkarskiego lecz również rozwiązań technologicznych dedykowanych szkółkarstwu.
  • Salon Florystyczny–  zostanie zaprezentowana mnogość gatunków kwiatów ciętych, doniczkowych, cebulowych. Dla indywidualnych zwiedzających to możliwość zakupu nowych odmian do przydomowych ogródków działkowych dla profesjonalistów możliwość nawiązania relacji handlowych jak również wzięcia udziału w konkursach i pokazach florystycznych
  • Salon Pszczelarstwa– zostaną zaprezentowane nowe technologie związane z produkcją miodu, gdzie będzie można skosztować szerokiej gamy produktów związanych z branżą pszczelarską. Ponadto salon pszczelarski to również okazja do wzięcia udziału w ciekawych forach tematycznych dla profesjonalistów, traktujących o problemach branży oraz kierunkach jej rozwoju.

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
7 kwietnia 2017
Koniec:
9 kwietnia 2017
Strona internetowa:
http://dni-zieleni.pl/pl

Miejsce

Nadarzyn