Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota – innowacje, ekologia i mobilność w jednym miejscu

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Odbędą się w dniach 6-7 października 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

W premierowej edycji wydarzenia, które odbyło się 20 października 2016 r., wzięło udział blisko 50 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 1500 zwiedzających. W tym roku Targi EkoFlota będą miały nową formułę i będą trwały dwa dni.

Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Drugi dzień będzie otwarty dla wszystkich chętnych, dla których przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje, pokazujące, jak być eko na co dzień. Dzień Biznesowy poprowadzi Adam Kornacki, a Dzień Otwarty Rafał Jemielita. Obaj są cenionymi dziennikarzami motoryzacyjnymi, znanymi z anteny TVN Turbo.

Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy (piątek 6 października) jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą oni mogli nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Dzień Biznesowy będzie okazją do sprawdzenia najnowszych modeli ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone zwiedzającym do testów. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z narzędziami niezbędnymi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązaniami, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności .

Obowiązkowa rejestracja upoważniająca do wstępu jest bezpłatna (menadzerfloty.pl/ekoflota/zarejestruj-sie).

Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej.

W trakcie Konferencji zostaną udzielone odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Eksperci pochylą się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty (sobota, 7 października) to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego.

Uczestnicy będą mogli m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy.

W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia (elektryczne rowery i deskorolki, aplikacje, drewniane okulary i zegarki oraz inne produkty eko). Na miejscu do dyspozycji uczestników będą food trucki z ekologicznymi potrawami. Gośćmi specjalnymi będą znani YouTuberzy motoryzacyjni. Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny.

Organizatorem II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność jest wydawca magazynu “Menadżer Floty: Forum Biznesowe” (menadzerfloty.pl). Partnerem Głównym wydarzenia jest RAWICOM.

Patroni Honorowi: Prezydent Miasta Słupska, Prezydenta Miasta Szczecina, Prezydenta Miasta Zielona Góra, Dolnośląska Szkoła Wyższa, Fundacja im. Mariana Bublewicza, Polska Fundacja Ekologiczna, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Patroni Merytoryczni: Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych, Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Związek Polskiego Leasingu.

Wystawcy: Auto Miras, BMW Polska, Fleet Partners, Ford Polska, Info-Ekspert, Melex, MOTO Flota, Nissan CEE, Sygic, Toyota Motor Poland, Toyota Business Plus.

Partnerzy: Bird&Bird, BMZ Group, Kancelaria Adwokacko-Radcowska CC Law, Complex PR, Stowarzyszenie Ecodrive, fleet competence Group, Lotz & Partnerzy – Spółka Adwokatów, PoDrodze, PWR Racing Team, Virtual EXPO.

Więcej informacji na stronie targiekoflota.pl.

Szczegóły

Kategoria
SMART CITY
Start:
6 października 2017 , 08:00
Koniec:
7 października 2017 , 17:00
Strona internetowa:
https://menadzerfloty.pl/ekoflota/

Miejsce

Warszawa

Partnerzy wydarzenia

Czysta Energia