Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Branża artykułów gospodarstwa domowego jest od lat niezwykle ważnym sektorem polskiej gospodarki. Produkcja około 22 mln urządzeń dużego i małego AGD, plasuje Polskę na 1 miejscu w UE wśród producentów w tym sektorze.

Kongres AGD, który odbędzie się w Łodzi w dniach 23-24.09.2021 r., to forum wymiany myśli oraz dyskusja na istotne tematy dla branży wśród najważniejszych przedstawicieli i ekspertów sektora, a także reprezentantów rządu i samorządów.

Drugi dzień Kongresu AGD to Business Mixer AGD, czyli spotkanie producentów z poddostawcami oraz usługodawcami m.in. startupami oferującymi innowacyjne rozwiązania dla branży AGD. Kongres AGD stanowić będzie przestrzeń do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także do rozmów B2B.

Jak podkreśla Wojciech Konecki, Prezes Związku Pracodawców APPLiA Polska, Wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej: – Nasz Kongres to największa konferencja branży w Europie. Wspólnie z przedstawicielami firm i administracji państwowej będziemy dyskutowali o nowym klimacie gospodarczym dla AGD. 

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
23 września 2021
Koniec:
24 września 2021
Strona internetowa:
https://www.kongresagd.pl/

Miejsce

Łódź

Organizator

Związek pracodawców AGD, APPLiA Polska

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling