Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Forum Dyskusyjne Wodociągów Polskich zaprasza na Warsztaty Technologiczne Eksploatatorów SUW, które odbędą się w Boszkowie w dniach 14-16 września 2021.

Tegoroczna konferencja w Boszkowie odbywać się będzie zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej/on-line. Uczestnictwo on-line zrealizowane zostanie poprzez profesjonalny przekaz internetowy, który obejmować będzie wszystkie wykłady, dyskusje oraz transmisję z planowanej wycieczki technicznej.
W przypadku powrotu obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną wykluczających organizację konferencji w formie stacjonarnej/bezpośredniej, spotkanie zostanie przeniesione tylko do strefy internetowej (zdalnej), w formie wideokonferencji.

W tym roku organizatory przewidują następujące bloki tematyczne:

  • Modernizacje Stacji Uzdatniania Wody
  • Eksploatacja SUW
  • Technologie membranowe czyli usuwanie twardości z wody, zawracanie popłuczyn, usuwanie bakterii, poprawa efektywności istniejących układów uzdatniania wody powierzchniowej
  • Plany Bezpieczeństwa Wody

Wśród wykładowców znajdzie się wielu doświadczonych praktyków, których nieraz mogliśmy posłuchać na Warsztatach w Boszkowie, ale także wiele nowych osób z rozległą wiedzą, które zaprezentują własne spostrzeżenia z różnych obszarów eksploatacji Stacji Uzdatniania Wody.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie >> www.forum-wodociagi.pl/szkolenia >> 

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
14 września 2021
Koniec:
16 września 2021
Strona internetowa:
http://www.forum-wodociagi.pl/szkolenia/806-konferencja-warsztaty-dla-eksploatatorow-stacji-uzdatniania-wody-boszkowo-kleszna.html

Miejsce

Boszkowo

Organizator

Forum Dyskusyjne Wodociagów Polskich

Partnerzy wydarzenia

Wodociągi i Kanalizacja