Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017,

odbędą się w dniach od 12 do 14 września 2017 roku. 

 

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między ponad 700 wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

Szczegóły

Kategoria
ENERGIA
Start:
12 września 2017
Koniec:
14 września 2017
Strona internetowa:
http://www.energetab.pl/

Miejsce

Bielsko-Biała