Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Samorządowy Kongres Finansowy organizowany jest z inicjatywy Jacka Karnowskiego, Prezydenta Miasta Sopotu przez Centrum Myśli Strategicznych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podzielają misję kształtowania szerokiej debaty na temat wyzwań polskich gmin, a także integrowania sektora samorządowego.

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie  w formule hybrydowej polegającej na osobistym-stacjonarnym udziale prelegentów w studiu. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny z wymaganą rejestracją, a debaty będą transmitowane na stronie internetowej SKF oraz mediach społecznościowych partnerów medialnych.

Zadaniem Samorządowego Kongresu Finansowego jest służąca dobru wspólnemu, budowa modelu współpracy pomiędzy wszystkimi interesariuszami, których celem jest kreowanie współpracy między samorządami, a biznesem i środowiskami akademickimi oraz skuteczne i merytoryczne inicjowanie konstruktywnej dyskusji ponad podziałami o otoczeniu społeczno-gospodarczym ze stroną rządową.

Kluczowe dla inicjatorów i organizatorów jest współdziałanie na rzecz sektora samorządowego w celu wzmacniania pozycji samorządów w polityce rozwoju kraju oraz wspieranie gmin i zwiększanie skuteczności ich działań skupionych na rozwoju przyszłościowych działań wzmacniających samorządowe ekosystemy społeczno-gospodarcze.

Samorządowy Kongres Finansowy poprzedza realizowany z inicjatyw Jacka Karnowskiego, Prezydenta Miasta Sopotu oraz Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania jesienny projekt LocalTrends – Europejskie Forum Samorządowe, które odbędzie się w dniach 11-12 października 2021 r. w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie >>  Samorządowy Kongres Finansowy – European Financial Congress (efcongress.com) >> 

Szczegóły

Kategoria
PRAWO I FINANSE
Data:
30 czerwca 2021
Strona internetowa:
https://www.efcongress.com/skf/

Miejsce

Sopot

Organizator

Centrum Myśli Strategicznych

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny