Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Seminarium skierowane jest do szerokiego grona odbiorców odpowiadających za funkcjonowanie gospodarki ściekowej w miastach i gminach województwa pomorskiego. Dedykowane jest wójtom, burmistrzom, starostom województwa pomorskiego, pracownikom urzędów gminnych i miejskich oraz eksploatatorom obiektów wodociągowo-kanalizacyjnych.

Celem seminarium jest pobudzeni do innowacyjnego i racjonalnego działania w zakresie przesyłu i oczyszczaniu ścieków oraz zagospodarowywania wytwarzanych osadów. Zaproszeni eksperci mają za zadanie zapoznać Uczestników z nowymi, dostępnymi a zarazem racjonalnymi technologiami. Ponadto zwrócą uwagę na problemy eksploatacyjne oraz możliwości ich rozwiązania lub ograniczania.

Tematyka seminarium przedstawi możliwe kierunki dedykowane, a zarazem prawidłowe, innowacyjne a zarazem racjonalne inwestycje w gospodarce wodno-ściekowej dla miast i gmin województwa pomorskiego ukierunkowane na ochronę środowiska naturalnego.

Seminarium przeprowadzone zostanie w formie 2-dniowego seminarium z wykorzystaniem technik audiowizualnych, elementami dyskusji oraz wyjazdem technicznym na jeden z wybranych przez Uczestników obiekt – zmodernizowane oczyszczalnie ścieków.

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
11 maja 2017 , 08:00
Koniec:
12 maja 2017 , 17:00
Strona internetowa:
http://www.gfw.pl/szkolenia/prawidlowaracjonalna-eksploatacja-oczyszczalni-sciekow-wojewodztwa-pomorskiego-dobre-praktyki-inzynierskie/

Miejsce

Gniewino

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja