Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Mając świadomość jak ważna jest dla rozwoju gospodarki wodno – kanalizacyjnej sfera ekologii, postanowiliśmy parę lat temu zorganizować pierwszą edycję Forum Ochrony Środowiska. Nie ma co ukrywać, zastanawialiśmy się, jaka będzie recepcja tego wydarzenia. Nasze wątpliwości okazały się bezpodstawne. Konferencja znalazła uznanie oraz wpisała się na mapę wydarzeń promujących ochronę środowiska. Zgromadziliśmy wokół przedsięwzięcia grono życzliwych osób, które zawsze służyły nam radą i merytorycznym wsparciem.

Dziś jesteśmy w przede dniu kolejnej edycji naszego spotkania. Chcemy, aby w tym roku kluczowym zagadnieniem, które poddamy analizie i dyskusji była gospodarka obiegu zamkniętego. Ograniczona ilość światowych zasobów naturalnych przynagla do szukania takich rozwiązań, które spowodują, iż przyszłe pokolenia będą żyły w systemie nie gorszym niż ten, który jest naszym udziałem.

Współczesna gospodarka nie będzie efektywna jeśli nie zostanie oparta o wiedzę. Dlatego podniesiemy podczas naszej konferencji problem współpracy przedsiębiorstw z sektorem naukowo – badawczym. Synergia obu stwarza możliwość dynamicznego i zrównoważonego rozwoju.

Aby jednak wyżej wspomniane cele udało się zrealizować, konieczne jest zdefiniowanie nowoczesnego systemu zarządzania firmą. Naszym zdaniem powinno to uwzględniać nie tylko maksymalizację zysku przedsiębiorstwa, ale również inwestycje w kapitał społeczny i pracowniczy. Stąd też będziemy także dyskutować na ten temat.

Szanowni Państwo, drogie Koleżanki i Koledzy, dziękując za dotychczasową życzliwość dla idei Forum Ochrony Środowiska, serdecznie Państwa zapraszam do udziału w naszej wspólnej konferencji, życząc owocnych dyskusji, wielu inspiracji i towarzyskich spotkań.

Dorota Jakuta
Prezes IGWP

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
15 kwietnia 2019
Koniec:
16 kwietnia 2019
Strona internetowa:
http://fos.igwp.org.pl/

Miejsce

Novotel Warszawa Centrum

Organizator

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie
Telefon:
52 376 89 10
Email:
sekretariat@igwp.org.pl
Strona internetowa:
www.igwp.org.pl

Partnerzy wydarzenia

Wodociągi i Kanalizacja