Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Tegoroczna edycja Forum Liderów PPP odbędzie się 17 czerwca br. pod patronatem honorowym Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej. Zgodnie z zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego, partnerstwo publiczno- prywatne ma pełnić istotną rolę w programie Nowego Polskiego Ładu, w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Forum Liderów PPP to najważniejsza cykliczna konferencja komercyjna poświęcona współpracy między profesjonalistami z sektora publicznego i prywatnego, podejmującymi inwestycje partnerskie w formule PPP.  W  ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 400 słuchaczy online. Forum Liderów PPP było najchętniej wybieraną konferencją o tej tematyce w Polsce.

Tegoroczna edycja wydarzenia osadzona jest w kontekście Bankowalności projektów infrastrukturalnych. Zakres tematyczny Forum Liderów PPP opracowany jest we współpracy z samorządami i ekspertami z firm consultingowo- prawniczych, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Przewodniczącym Rady Programowej jest Bartosz Mysiorski z firmy Dentons, Prezes Centrum PPP. Zgodnie z zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego, partnerstwo publiczno- prywatne ma pełnić kluczową rolę w programie Nowego Polskiego Ładu, w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Naszym celem jest wspieranie działań zmierzających do poprawy jakości życia i przestrzeni publicznej w Polsce poprzez popularyzację formuły PPP będącej skuteczną metodą realizacji inwestycji publicznych.

Szczegółowe informacje i rejestracja na wydarzenie dostępne na stronie >> www.forumliderowppp.pl >>

Szczegóły

Kategoria
PRAWO I FINANSE
Data:
17 czerwca 2021
Strona internetowa:
https://www.forumliderowppp.pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

Agencja City

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny