Coroczne spotkanie przedstawicieli branży geodezyjnej i geoinformatycznej – XVII Międzynarodowe Targi GEA – odbędzie się w dniach 14-16 września 2011 r. w nowej hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Targi to, już tradycyjnie, miejsce wymiany doświadczeń oraz prezentacji najlepszych rozwiązań przygotowanych dla branży.

Tematy tegorocznych targów to m.in.:
• systemy informacji przestrzennej (GIS),
• geodezja,
• fotogrametria, teledetekcja,
• systemy lokalizacji satelitarnej (GPS),
• systemy plotowania i reprodukcji,
• geoinżynieria.

Swój udział w imprezie mogą Państwo zgłosić na formularzu dostępnym na stronie www.lockus.pl, gdzie znajdą Państwo także więcej informacji o targach.

Imprezy towarzyszące – ostatnie wolne miejsca!

Konferencja branżowa:
„Systemy informatyczne wykorzystujące GIS w zarządzaniu instytucjami o rozległej infrastrukturze” – 15-16.09.2011 r.

Szkolenie specjalistyczne:
„System informacji przestrzennej w Quantum GIS i program EPANET” – 14.09.2011 r.

Szczegółowe programy konferencji oraz szkolenia wraz z tematami poszczególnych prelekcji znajdą Państwo na stronie www.lockus.pl Tych z Państwa, którzy wezmą udział w konferencji, zaprosimy także na elegancki bankiet.

Formularz zgłoszeniowy dotyczący konferencji i szkolenia znajduje się na stronie http://www.gea.info.pl/index.php?IdStr=1286019534. Wolne miejsca szybko się kończą, dlatego zapraszamy do zgłaszania udziału w imprezach towarzyszących już dziś!

W razie pytań dotyczących targów, konferencji i szkolenia, prosimy o kontakt Dyrektorem Projektu GEA – Jackiem Smutkiewiczem – tel. 607 060 079, e-mail: jsmutkiewicz@lockus.pl


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj