„Nowe technologie w branży wod-kan – woda, ścieki infrastruktura liniowa” to temat konferencji organizowanej przez miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan”.

Redakcja zaprasza do Bydgoszczy pierwszego dnia Targów WOD-KAN, 26 maja 2015 r. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Hali Łuczniczka.

Do udziału w konferencji zaproszono zarówno producentów innowacyjnych technologii i urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej, jak i reprezentantów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, którzy na co dzień korzystają ze wspomnianych, nowoczesnych systemów. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się m.in. z metodologią w ograniczaniu strat wody w Świnoujściu, dowiedzieć się, co myśli eksploatator z MWiO w Grudziądzu na temat zastosowanych tam systemów pompowych, czy spytać prezesa Wodociągów Kieleckich o zieloną energię i komunikację firmy na Facebooku.

W programie konferencji znajdują się również prelekcje:

• “Kompleksowe systemy monitoringu wody i ścieków. Program obniżania strat wody”, Robert Maziarz, Złote Runo;
• “Nowoczesne energooszczędne urządzenia dla różnych etapów oczyszczania ścieków”, Kazimierz Łazowski, Prodeko-Ełk;
• “Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w technice pompowej”, przedstawiciel Hydro Vacuum;
• “Korzyści płynące z wytwarzania energii elektrycznej w układzie kogeneracji na bazie doświadczeń w wybranych oczyszczalniach ścieków Polsce”, Mariusz Stachurski, Horus-Energia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie czasopisma “Wodociągi-Kanalizacja”. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

Patronat medialny:

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj