Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Zgłoś uwagi do ustawy śmieciowej

Zgłoś uwagi do ustawy śmieciowej
12.12.2013, o godz. 8:18
czas czytania: około 1 minuty
0

Resort środowiska chce zebrać uwagi i propozycje związane z unkcjonowaniem systemu gospodarowania odpadami w gminach. Konsultacje są prowadzone w związku powołaniem zespołu ds. wdrażania ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Zespół przeprowadzi analizę stanu wdrażania systemu gospodarki odpadami komunalnymi, na podstawie której przedstawi ministrowi rekomendacje rozwiązań organizacyjnych, legislacyjnych i ekonomicznych, które usprawnią działania nowego systemu.

Adres email, na który można zgłaszać uwagi: [email protected].

– Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje związane z wdrażaniem nowego systemu zagospodarowania odpadów w gminach. Uwagi będą gromadzone i regularnie publikowane na stronie www.naszesmieci.pl, a także przekazane do rozpatrzenia przez zespół ds. wdrażania ustawy – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej ministerstwa.

Ministerstwo Środowiska proponuje zgłaszanie uwag zgodnie z poniższymi kategoriami tematycznymi:
1. Właściciele nieruchomości i mieszkańcy – propozycje zmian,
2. Gminy wdrażające ustawę – propozycje zmian,
3. Przedsiębiorcy realizujący poszczególne zadania – propozycje zmian.


Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026