W związku z bardzo trudną sytuacją na drogach spowodowaną obfitymi opadami śniegu, Prezydent Poznania wydał decyzję, że do piątku, 3 grudnia br., do godziny 9.00 przejazdy komunikacją miejską są darmowe.

 
Dzisiaj, w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich odbyła się konferencja prasowa poświęcona zimowemu utrzymaniu na terenie Poznania. W konferencji udział wzięli Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Pan Mirosław Kruszyński, Przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, Straży Miejskiej, Policji, Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta i Zarząd Dróg Miejskich.

W związku z bardzo trudną sytuacją na drogach spowodowaną obfitymi opadami śniegu, Prezydent Poznania wydał decyzję, że do piątku, 3 grudnia br., do godziny 10.00 przejazdy komunikacją miejską na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych obsługiwanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu są darmowe. Informujemy również, że ZDM nie będzie pobierał 2 i 3 grudnia br. opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj