Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Złóż wniosek, pozbądź się azbestu

Złóż wniosek, pozbądź się azbestu
jwo
14.07.2015, o godz. 4:45
czas czytania: około 1 minuty
0

Mieszkańcy Krakowa mogą ubiegać się o dotacje na usunięcie azbestowych elementów ze swoich posesji. Na stronie bip.krakow.pl dostępny jest nowy regulamin ubiegania się o dofinansowanie do unieszkodliwienia tego niebezpiecznego materiału.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Weszło w życie Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie ustalenia regulaminu określającego zasady usuwania przez Gminę Miejską Kraków wyrobów zawierających azbest oraz odpadów azbestowych. Całość odbywa się w ramach Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Krakowa do 2032 r.

O dotację mogą się ubiegać osoby fizyczne posiadające dachy pokryte wyrobami zawierającymi azbest, a także osoby, które mają zgromadzone odpady azbestowe. Wnioski, a także regulamin ubiegania się o dotację dostępne są na stronie bip.krakow.pl.

Warto pamiętać, że w tegorocznym budżecie miasta zabezpieczono kwotę 50 tys. zł na ten cel. Wnioski rozpatrywane będą do wyczerpania limitu środków budżetowych przeznaczonych w 2015 r. na realizację. Po wyczerpaniu środków na usuwanie azbestu w tym roku kolejne wnioski będą rozpatrywane za rok. W razie zmiany regulaminu wymagane będzie złożenie nowego wniosku.

Dodatkowe informacje udzielają pracownicy Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa (nr tel. 12 616 87 89).

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2024