25 września 2020 r. redakcje „Przeglądu Komunalnego” oraz „Energii i Recyklingu” zapraszają na bezpłatne webinarium “EKOMOBILNOŚĆ w obszarze usług publicznych” na internetowej platformie ZOOM.

Organizowane przez „Przegląd Komunalny” oraz „Energię i Recykling” webinaria to cykl praktycznych wykładów, prezentacji oraz case study’s poświęconych wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii w domach, instytucjach i przedsiębiorstwach. W czerwcu dotyczyło ono OZE, które każdy z nas może wykorzystać w swoim domu, firmie czy biurze, w sierpniu zaś prezentowaliśmy rynek nowoczesnych mikroinstalacji PV. 25 września zapraszamy natomiast na bezpłatne webinarium “EKOMOBILNOŚĆ w obszarze usług publicznych” na internetowej platformie ZOOM.

Ekomobilna dyskusja

Zaproszeni profesjonaliści zaprezentują tematykę dotyczącą ekomobilności w gminie i mieście. Przyjrzymy się, jakie warunki prawne muszą spełnić polskie samorządy i przedsiębiorstwa komunalne, aby zachować wymogi m.in. ustawy o elektromobilności, czego mogą oczekiwać po Funduszu Niskoemisyjnego Transportu, jak wygląda optymalna infrastruktura ładowania i jakie są najnowsze rozwiązania w jej przypadku. Poznamy również tajniki Gminnych Strategii Paliw Alternatywnych, bezemisyjnego transportu publicznego, zastosowania gazu CNG i LNG jako alternatywy dla klasycznych paliw czy sposobów na wykorzystanie niskoemisyjnych pojazdów w zakładach gospodarki komunalnej.

Krok po kroku

Zarejestruj się TUTAJ , podczas rejestracji podaj swój e-mail (warunek konieczny). Na wskazany e-mail, otrzymasz link do transmisji online (dzień przed oraz ok. godzinę przed wydarzeniem). Kliknij w niego, podaj swoje imię i nazwisko oraz wcześniej podany e-mail. Zostaniesz zalogowany do pokoju, w którym odbędzie się webinarium.

Uczestnikom webinarium oferujemy 

  • Bezpłatny udział.
  • Kilka godzin interesujących prelekcji.
  • Dyskusję on-line z doświadczonymi profesjonalistami i praktykami.
  • Brak kosztów przejazdu, wygodę oraz bezpieczeństwo udziału.

Pełne informacje o wydarzeniu znaleźć można TUTAJ.

Czytaj więcej

Skomentuj