Aż 247 wystawców, blisko 7 tys. odwiedzających w ciągu 3 dni, pokaźna lista wydarzeń towarzyszących, niezliczona ilość rozmów i nawiązanych kontaktów – tegoroczne Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA przeszły do historii. Czym wyróżniła się ta edycja? Międzynarodowe Targi Poznańskie 15–17 października stały się areną realnego handlu i wymiany know-how. Wystawcy i zwiedzający potwierdzili, że Gardenia 2025 to nie tylko przegląd trendów, ale także realny motor współpracy branżowej, czemu sprzyjał intensywny program pokazów, debat i spotkań B2B. – Nasza przygoda z tym wydarzeniem rozpoczęła się wiele lat temu. Od prezentacji materiału roślinnego po szeroki wachlarz branż związanych z krajobrazem, narzędziami i technologiami – powiedział podczas otwarcia targów Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP. – Targi, mimo trudności gospodarczych, zamknięcia rynków wschodnich i skutków pandemii, wciąż dynamicznie się rozwijają. Do programu powróciła także florystyka z ponad 13 pokazami i nowymi trendami – dodał.

Targi z rozmachem, konkretem i złotymi medalami

Tegoroczna Gardenia połączyła prezentacje rynkowych nowości z praktyczną wiedzą i networkingiem. Na stoiskach dominowały innowacje – od technologii dla zieleni po rozwiązania produktowe – a najlepsze z nich wyróżniono Złotym Medalem Gardenii. To symb...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?