Jeszcze tylko przez miesiąc można nadsyłać zgłoszenia do dwóch redakcyjnych konkursów portalu edukacji ekologicznej www.zielonalekcja.pl. Do zdobycia atrakcyjne nagrody, służące pogłębianiu wiedzy o środowisku. Pierwszy konkurs jest skierowany do dzieci, a drugi do osób dorosłych. Zapraszamy!

Pierwszy konkurs nosi tytuł "Wszystkie dzieci segregują śmieci" i jest adresowany do najmłodszych. Mogą w nim brać udział dzieci, które od września będą uczniami klas I-III szkoły podstawowej. Zadaniem dziecka jest ułożenie krótkiego hasła, zachęcającego do segregacji odpadów. Wyślij hasło swojego dziecka, gdyż czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. puzzle zachęcające do recyklingu oraz książeczki opowiadające o pracowniku usług komunalnych.

"Ekoscenariusz" to tytuł drugiego konkursu. Każdy pełnoletni miłośnik przyrody – nie tylko nauczyciel –  może przysłać do nas swoją propozycję zajęć związanych z edukacją ekologiczną. Do wygrania przenośny zestaw tablic edukacyjnych, który pozwoli przeprowadzić zajęcia w każdym ciekawym zakątku naszego globu. Tematykę tablic wybiera zwycięzca! Ponadto do zdobycia także pojedyncze tablice edukacyjne. 

Za zgłoszenia czekamy do 1 września br.

Szczegóły oraz regulaminy znajdują się tutaj.

Kontakt

Emilia Seweryn e.seweryn@zielonalekcja.pl, , tel. 061 655 81 34

 Źródło: www.zielonalekcja.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj