Ponad 4,5 tys. zł to łączna wartość nagród w tegorocznym konkursie na najładniejszy bytomski balkon oraz przydomowy ogródek.

Każdy, kto chce wystartować w rywalizacji powinien wypełnić zgłoszenie podając dane teleadresowe oraz kategorię wraz ze zdjęciem obiektu i złożyć je do 30 czerwca w Wydziale Promocji i Informacji przy ul. Parkowej 2 lub Biurze Promocji Miasta przy Rynku 7. Do 31 lipca komisja wyłoni 3 najpiękniejsze ogródki i balkony, a na zwycięzców czekają nagrody.

W ubiegłorocznej edycji konkursu pierwsze miejsce zajął balkon przy ulicy Strzelców Bytomskich, którym opiekowała się Grażyna Porwal. Drugi najpiękniejszy balkon należał do Magdaleny Dardy z ulicy Olejniczka, a trzeci do Tomasza Muchy-Henzela z Francuskiej.

Z kolei najładniejszy przydomowy ogródek kwiatowy znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego, a pochwalić może się nim Antoni Pytel. Drugie miejsce przypadło ogródkowi przy ulicy Sikorskiego należącemu do Krystyny Kuś. Trzecie: Grażynie Barwinek i Alicji Pietyrze, których ogródki znajdują się przy ulicy Rudzkiego.

źródło: bytom.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj