Mogłoby się wydawać, że w dawnych czasach, gdy o motoryzacji nikt nawet jeszcze nie marzył, a miasta miały mniej mieszkańców, na ulicach panował błogi spokój. Tak zapewne było w małych miasteczkach, ale nie można było jednak tego powiedzieć np. o Warszawie.
Polityka transportowa prowadzona w Polsce w latach 1998-2003 była dla kolei bardzo niekorzystna. Wtedy to uwierzono, że kolej jest przeżytkiem i nie warto w nią inwestować, bo przyszłość zapewnią nam samochody i budowa autostrad.
Stołeczni radni podczas sesji rady miasta, która odbyła się 8 lipca, przegłosowali połączenie Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta i Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych w jedną jednostkę budżetową pod nazwą Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta.
Po polskich ulicach jeździ ponad 16 tys. hulajnóg elektrycznych. Dynamiczny rozwój tego środka transportu spowodował konieczność zmian przepisów. Na użytkowników nałożone zostały nowe obowiązki.
Wydatki na drogi stanowią znaczną część wydatków samorządów, szczególnie majątkowych. Pokazanie danych dla pojedynczego roku (np. 2020) nie byłoby wystarczająco miarodajne z uwagi na dużą dynamikę zmian w systemie finansów samorządowych – z tego względu w poniższym materiale zostanie zaprezentowana skala i struktura wydatków na drogownictwo, ponoszonych przez samorządy wszystkich poziomów w ciągu ostatnich sześciu lat.











