Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie ofertowe, którego przedmiotem jest opracowanie „Strategii rozwoju elektromobilności dla Miasta Włocławek 2020-2035”.
Poznań zlecił opracowanie koncepcji, dzięki której możliwe będzie przesyłanie energii elektrycznej wytwarzanej w miejskiej spalarni odpadów wprost do zajezdni MPK przy ul. Warszawskiej.
Minister Infrastruktury wydał dokonał podziału środki Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021. Pieniądze z FDS zostaną przeznaczone na dofinansowania budowy, przebudowy lub remontu dróg powiatowych i dróg gminnych.
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, marszałek Andrzej Bętkowski i wicemarszałek Marek Bogusławski, podpisali umowy na dofinansowanie projektów oświetleniowych z przedstawicielami trzech gmin: Słupia, Rytwiany i Nowa Słupia.
Mieszkańcy Warszawy dojadą podziemną linią tramwajową do odnowionej stacji kolejowej. Będą nad tym wspólnie pracowały Tramwaje Warszawskie i PKP Polskie Linie Kolejowe. We wtorek 7 lipca, podpisano umowę o łącznej wartości niemal 2,4 mld zł.











