Reklama

ad1a webinar ZSSEIE Pracodawcy GOZ [08.06-17.06.26]

Drogi i komunikacja

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Poznań będzie miał nową trasę tramwajową

Poznań będzie miał nową trasę tramwajową

20.08.2015
jwo
0

Podczas środowej konferencji w Urzędzie Miasta Poznań ogłoszono projekt powstania nowej trasy tramwajowej w stolicy Wielkopolski. Połączy ona Żegrze z ul. Unii Lubelskiej.

PEKA w wersji limitowanej - ze zdjęciami Poznania

PEKA w wersji limitowanej - ze zdjęciami Poznania

18.08.2015
jwo
0

Teatr Wielki, most Jordana i Ratusz - wszystkie te widoki będzie można podziwiać na najnowszej karcie PEKA, która 12 sierpnia trafi do sprzedaży w Punktach Obsługi Klienta ZTM oraz w Centrum Informacji Miejskiej. Jest to specjalna wersja karty na okaziciela w wersji limitowanej przygotowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego.

PKP w trosce o ochronę zwierząt

PKP w trosce o ochronę zwierząt

12.08.2015
aw
0

Polskie Linie Kolejowe podpisały 14 umów o wartości ponad 4,2 mln zł na wykonanie opracowań środowiskowych. Pieniądze zostaną wykorzystane za zinwentaryzowanie przyrody oraz sprawdzenie, w jakim stopniu trasy kolejowe stanowią przeszkodę w migracji zwierząt.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026