W poniedziałek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kongres Envicon Environment. To największe merytoryczne wydarzenie dotyczące ochrony środowiska w Polsce.

Envicon Environment 2017 odbywa się w dniach 16-17 października w ramach targów Pol-Eco-System w Poznaniu.

Spotkanie od lat gromadzi ekspertów, przedstawicieli biznesu, firmy komunalne czy organizacje branżowe. Nie brakuje także administracji rządowej i samorządowej oraz naukowców.

Kongres podzielono na sześć sesji tematycznych: gospodarka odpadami, gospodarka wodna, OZE, współpraca biznesu i administracji, gospodarka o obiegu zamkniętym i innowacyjna gmina. Każda z nich zakończy się panelem dyskusyjnym, podczas których uczestnicy będą mogli usłyszeć wypowiedzi ok. sześćdziesięciu ekspertów z Polski i zagranicy.


Zapraszamy także do aktywnego śledzenia informacji na temat Envicon Environment w mediach społecznościowych – na naszych kontach na Facebooku oraz Twitterze. Gwarantujemy najwięcej treści, najszybsze informacje i najciekawsze artykuły!


Nowością w tym roku jest między innymi specjalna sesja dotycząca współpracy biznesu i administracji, której współorganizatorem jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Envicon Environment już od poniedziałku w Poznaniu! Nowością m.in. sesja Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Czytaj więcej

Skomentuj