Krzysztof Szubert, wiceminister cyfryzacji i pełnomocnik rządu ds. jednolitego rynku cyfrowego weźmie udział w tegorocznej edycji kongresu Envicon Environment. Wydarzenie rozpocznie się już 16 października na terenie MTP w Poznaniu.

Krzysztof Szubert stanowisko wiceministra cyfryzacji objął w marcu tego roku. Jest odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe i jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw jednolitego rynku cyfrowego. Do jego zadań należy przede wszystkim identyfikowanie barier dla usług online i ich likwidowanie.

Wiceminister reprezentował ostatnio Polskę w Tallinie, gdzie złożył podpis pod dwoma strategicznymi dla rozwoju cyfryzacji w Europie dokumentami.

Envicon Environment podzielono na sześć sesji tematycznych: gospodarka odpadami, gospodarka wodna, OZE, współpraca biznesu i administracji, gospodarka o obiegu zamkniętym i innowacyjna gmina. Każda z nich zakończy się panelem dyskusyjnym, podczas których uczestnicy będą mogli usłyszeć wypowiedzi ok. sześćdziesięciu ekspertów z Polski i zagranicy.

Tegoroczna edycja kongresu Envicon Environment jak co roku będzie towarzyszyła targom Pol-Eco-System w Poznaniu (16-17 października 2017 r.). Wydarzenie odbędzie się w pawilonie 7.

Znamy tematykę kongresu Envicon Environment 2017!

Czytaj więcej

Skomentuj