Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
MBP 970 x 250

Smart city

Wpisy

Nicco 300 x 250
Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Trwa inwentaryzacji pojemników na śmieci w Kielcach

Od 24 sierpnia przez co najmniej trzy tygodnie odbędzie się w Kielcach inwentaryzacja pojemników na odpady. Inspektorzy, ubrani w charakterystyczne niebieskie kamizelki, przeszli w tym celu przez specjalne szkolenie. Będą podczas swoich działań legitymować się specjalną kartą.

Cyfryzacja w przedsiębiorstwie wod-kan. Jakie narzędzia wdrażać?

Epidemia mocno przyczyniła się do przyspieszenia procesów cyfryzacji w przedsiębiorstwach. O szansach i wyzwaniach dla branży wod-kan usłyszeli uczestnicy webinarium „Cyfryzacja procesów w dobie pandemii”, które odbyło się we wtorek, 16 czerwca.

Czy naukowcy zdołają odkorkować miasta?

Budowa dróg to niekoniecznie najlepsze rozwiązanie, aby zmniejszyć samochodowy tłok. W wielu przypadkach wielokrotnie tańsze, inteligentne systemy zarządzania ruchem przynoszą dużo więcej korzyści i to w krótszym czasie.
video

Epidemia to dobry czas na cyfryzację przedsiębiorstwa. Webinarium już za kilka dni

Epidemia koronawirusa może stanowić szansę na szybkie wdrożenie rozwiązań zapewniających optymalizację działań, a co za tym idzie – ograniczenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw wod-kan. Mogą to zapewnić nowoczesne narzędzia IT.

Bezpieczeństwo 5G: kończą się prace nad projektem rozporządzenia

Kończymy prace nad projektem rozporządzenia dotyczącego m.in. bezpieczeństwa sieci 5G - powiedział PAP szef resortu cyfryzacji Marek Zagórski. Po konsultacjach projektu zdecydowano się dodać do wymagań związanych z dystrybucją pasm właśnie przepisy odnośnie bezpieczeństwa.

Marek Zagórski pełnomocnikiem rządu ds. cyberbezpieczeństwa

Premier Mateusz Morawiecki powołał ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego na stanowisko pełnomocnika rządu ds. cyberbezpieczeństwa - podał resort cyfryzacji we wtorkowym komunikacie. Na stanowisku tym od grudnia był wakat.
css.php