III edycja Międzynarodowego Kongresu Branży Wod-Kan ENVICON Water odbędzie się w dniach 5-6.czerwca 2018 roku w Bydgoszczy. Kongres będzie towarzyszył Targom WOD-KAN.

Kongres jest organizowany od trzech lat przez firmę Abrys oraz Izbę Gospodarczą “Wodociągi Polskie”. Towarzyszy on największym branżowym targom WOD-KAN w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Co roku przyjeżdżają na Kongres najlepsi specjaliści z branży wodociągowo-kanalizacyjnej z Polski oraz goście z Europy i świata. W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się tematy związane ze zmieniającymi się realiami prawnymi, gospodarka o obiegu zamkniętym oraz izraelskimi innowacjami w dziedzinie technologii wodnej. W ENVICON Water 2017 wzięło udział blisko 300 uczestników. Kongres zakończył się uroczystą galą, podczas której wręczono statuetki najlepszym menadżerom w branży, wyróżniono najlepsze inwestycje, a także nagrody za prezentowane na Targach WOD-KAN produkty i technologie.

Tegoroczną tematykę i program kongresu omawiali w środę w Warszawie członkowie Komitetu Programowego Kongresu, a wśród nich prof. Marek Gromiec z WSEiZ w Warszawie, prof. Tadeusz Pająk z AGH w Krakowie,  dr hab. inż. Maciej Mrowiec z Politechniki Częstochowskiej, dr Tadeusz Rzepecki, przewodniczący Rady Izby Gospodarczej “Wodociągi Polskie”, a także prezesi spółek wodociągowych: Zbigniew Gieleciak z Tychów i Janusz Dawidziak z Goleniowa oraz prezes firmy Abrys, Robert Rosa.

Szczegółowy program ENVICON Water 2018 poznamy w kwietniu.

Czytaj więcej

Skomentuj