Bez wody nie ma życia, o wodzie powinno się dużo mówić. Zwłaszcza, gdy jest najwyższej jakości. Zachęcamy przedsiębiorstwa wod-kan do pochwalenia się swoimi działaniami!

Jeszcze przez miesiąc przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne mogą zgłaszać się do udziału w IV edycji konkursu “Głośna woda”. Chodzi o zaprezentowanie lokalnych akcji edukacyjnych skierowanych do dzieci i dorosłych.

Mogą one dotyczyć racjonalnego korzystania z zasobów wodnych oraz dbałości o infrastrukturę wodno-ściekową. Organizatorem konkursu jest miesięcznik “Wodociągi-Kanalizacja”.

Jury konkursowe przyzna nagrody w trzech kategoriach w zależności od skali przedsiębiorstwa: do 30 tys., 100 tys. oraz ponad 100 tys. mieszkańców na obszarze działania.

W zeszłym roku nagrodzono Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy i Miasta Warta, Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego w Częstochowie.

Ponadto redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” przyznała wyróżnienie – statuetkę konkursu „Głośna woda” Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października, a informacje o konkursie i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.wodociagi-kanalizacja.abrys.pl

Czytaj więcej

Skomentuj