Doroczne Forum Ciepłowników Polskich organizowane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie odbędzie się w dniach 13-16 września, tradycyjnie w Międzyzdrojach. Dzięki jego hybrydowej formule te osoby, które nie będą mogły z różnych powodów dotrzeć nad morze, uzyskają możliwość wzięcia w nim czynnego udziału poprzez transmisję online. Będą mogły obserwować, słuchać, zadawać pytania, brać udział w ankietach czy debatach. Rejestracja przekazu wideo umożliwi także późniejszy dostęp do niego dla zarejestrowanych uczestników.
Na żywo w Internecie transmitowane będą – poza sesją inauguracyjną – wszystkie sesje merytoryczne, debaty oraz panele dyskusyjne pierwszego i drugiego dnia Forum. W przerwach tradycyjnie wykorzystywanych na posiłki, dla uczestników online przygotowywany będzie dodatkowy program, który wypełnią komentarze na żywo gości i prelegentów, debaty oraz wywiady.
Na zbudowanej specjalnie na potrzeby FCP platformie dostępne będą do obejrzenia lub pobrania materiały organizatorów i partnerów Forum, prezentacje prelegentów, wideo z przebiegu wydarzenia, a także relacje ze strefy wystawców i strefy Nowych Technologii.
Uznani goście, ciekawe tematy
Wśród zaproszonych gości nie zabraknie autorytetów z zakresu energetyki, ciepłownictwa i ochrony środowiska. To m.in. wiceminister klimatu Jacek Ozdoba, Piotr Czopek z Departamentu OZE w MK, Paweł Sałek z gabinetu prezydenta RP, Artur Michalski, zastępca prezesa NFOŚiGW, Ryszard Wasiłek, wiceprezes PGE SA, Paweł Krawczyk z zarządu ECO SA, prof. Waldemar Kamrat z Politechniki Gdańskiej, Przemysław Kołodziejak, prezes PGE EC, Marcin Lewandowski, prezes GPEC Gdańsk, Paweł Stańczyk, prezes PGNIK TERMIKA czy Waldemar Szulc z Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie.
Będą oni rozmawiali m.in. na temat nowej europejskiej strategii, czyli Zielonym Ładzie, jako szansie na kompleksową transformację sektora ciepłowniczego w Polsce do 2050 r., a także o regulacjach w ciepłownictwie systemowym, wysokosprawnej kogeneracji, nowych modelach rynku ciepła, wodorze, paliwach alternatywnych, zarządzaniu pracownikami, narzędziach informatycznych, a nawet o wykorzystaniu dronów w energetycznych inspekcjach.
Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.
Komentarze (0)