Jeszcze przez dwa tygodnie można zgłaszać propozycje projektów do tytułu „Inwestycja Roku Wod-Kan 2018”. Szansę na zwycięstwo w konkursie mają wszystkie inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne, które zakończyły się w części lub całości w 2018 r., a ich innowacyjność i rozwiązania technologiczne wyróżniają je na tle innych.

Nominacje w konkursie mogą zgłaszać organizacje branżowe (stowarzyszenia, fundacje, klastry) oraz bezpośrednio przedsiębiorstwa wod-kan realizujące inwestycje. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 10 kwietnia.

Czwarta edycja konkursu

Redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” we współpracy z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie” oraz wsparciu stowarzyszeń branżowych nagradza najlepsze inwestycje w branży wod-kan już po raz czwarty.

Tradycyjnie oceny zgłoszeń dokona kapituła konkursowa, która zbierze się do 20 kwietnia 2019 r. Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie on-line, w którym będą mogli uczestniczyć wyłącznie członkowie zwyczajni IGWP i członkowie stowarzyszeń regionalnych.

Uroczysta gala wręczenia nagród

Przyznanie tytułów laureatom konkursu nastąpi podczas gali Envicon Water (17 czerwca 2019 r.). Dodatkowo przyznane zostanie specjalne wyróżnienie, tytuł „Summa cum laude”. Kapituła konkursu nagrodzi w ten sposób osobę o wybitnych osiągnięciach na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie miesięcznika “Wodociągi-Kanalizacja”.

Czytaj więcej

Skomentuj